רמי נחום נולד בטבריה בבית דל אמצעים שאפילו חשמל לא היה בו. בילדותו התפרנס ממכירת דומים (פרי עגול וקטן) אותם קטף בעצמו ובשלב מסוים השתדרג לקטיף ומכירה של סברסים… כשהגיע לתיכון היה במגמת אלקטרוניקה שם מכר מערכות סטראו שבנה. הוא נחשב לתלמיד המוכשר ביותר במחזור שלו. בסיום התיכון ייעדו אותו ללימודי עתודה בטכניון אבל בגלל הקשיים הכלכליים בבית נאלץ למכור עם אביו אבטיחים בשוק. שם הוא למד איך עושים עסקים…

כשרמי סיים את שרותו הצבאי נפטר אביו. הוא נאלץ לעבוד קשה כדי לפרנס את שבעת אחיו הקטנים. בנוסף לעבודתו שילב גם לימודי מתמטיקה ומדעי המחשב באוניברסיטת תל-אביב. הוא נכשל בכל הקורסים בסמסטר הראשון בגלל שהשקיע בעבודה במקום בלימודים. זה לא מנע ממנו לחזור על סימסטר שלם ולאחר מכן לסיים את התואר בהצלחה.

כשסיים את לימודיו רצה לעסוק בפיתוח תוכנה. הוא הגיע לחברה שם רצו להעסיק אותו כאיש מכירות. המנהל שרצה להעסיק אותו ביקש ממנו לנסות לעבוד כאיש מכירות שלושה חודשים ואם לאחר השלושה חודשים לא ירצה להמשיך בתפקיד אז הוא יוכל לבחור לעבוד בכל תפקיד אחר בחברה. רמי נשאר בתפקיד המכירות 4 שנים עד שהתחלף מנכ”ל החברה. המנכ”ל החדש ורמי לא ראו את הדברים עין בעין ולכן רמי החליט לפרוש מהחברה ולצאת למסע אל השיא שלו… לחברה שהקים קרא ‘טריפ אל שיא’ (טריפל סי).

מאז הקמת החברה עברו 27 שנים. טריפל סי מונה כיום כ-100 עובדים והיא ספקית המחשוב ענן הישראלית הגדולה ביותר. לפני כחודשיים יצאה החברה בהכרזה על חבילת שרותי טלויזיה ומתחרה ב-HOT, YES, סלקום ופרטנר.

“אתה יכול להקטין את אי הוודאות אם אתה יודע לאן אתה הולך ויש לך אמונה שזה הולך להתממש. אני ראיתי את התמונה ברורה לפני בגלל שהאמנתי שלשם אני הולך. יש שני אלמנטים שלוקחים אותך ממקום של חלום למקום של מציאות וזאת אמונה ונחישות, כשלנחישות אני קורא לפעמים עקשנות. אם יש לך אמונה ועקשנות אתה תגיע לשם

(רמי נחום על ההחלטה לעזוב מקום עבודה יציב ולהקים חברה משלו)

לאתר של טריפל סי

לראיון המלא עם רמי נחום: