“יזם זה אופי, יזם זה דרך חיים, יזם זה משהו שהוא הרבה מעבר לתואר, ואני חושב שאחד הדברים שמאפיינים כ”כ הרבה יזמים שאני הכרתי זה התודעה העצמית שהם ישגו את מטרתם. ולכן אני קורא ליזמיות ויזמים קודם כל ללכת אחרי החלום שלהם. אנחנו נמצאים בימים נפלאים שבהם יש הרבה אפשרויות והרבה הזדמנויות לאנשים להגשים את החלום שלהם. אנחנו יושבים כאן בתחנת רדיו שהוקמה ע”י יזם בשם רועי שהלך אחרי החלום שלו, ואתה בעצמך יוסי הקמת פה את התוכנית היפה הזו גם כן כחלק ממשהו שהוא החלום שלך. והזכות שלי כל יום לראות הרבה מאוד חבר’ה מכל הגילאים ומכל החתכים שהולכים אחרי החלום שלהם וזה דבר נפלא.  אני חושב שחשוב שאנשים ילכו אחרי החלומות שלהם, חשוב שאנשים יגשימו את החלומות שלהם, יאמינו בעצמם, וכשחלום קיים אז אפשר להגשים אותו. אז חשוב שהוא יהיה שם וחשוב לטפח אותו וחשוב להנחיל אותו גם כרעיון לדורות הבאים. כל מי שמאיתנו עוסק בילדים, בחינוך או בבני ביתו, חשוב שכל אחד מאיתנו יטפח חלום אישי לעצמו, יעודד אחרים לטפח את החלומות שלהם ובכל מחיר ללכת אחר החלומות שלהם. הם גם לעולם לא יצעדו לבד כי תמיד יהיו שם מי שיעזרו להם. אז חבר’ה, לכו אחרי זה, תגשימו, תצליחו ותעשו את זה עד הסוף”

(יזהר שי על יזמות)”

השקעות יזהר שי קינן פרטנרס יוסי דהן

יזהר שי, שותף מנהל בקרן ההון סיכון קיינן פרטנרס ישראל . יזהר משמש כחבר דירקטוריון בחברות Viewbix, Rollout.io, Drupe ועד לאחרונה היה חבר דירקטוריון בחברת Prime Sense שנמכרה ל-Apple.

ליזהר נסיון של למעלה מעשרים שנה כיזם היי-טק וכמנהל בתחום. לפני הצטרפותו כשותף לקיינן פרטנרס, היה יזהר מנכ”ל ויו”ר בחברת V-Secure, ולפני כן היה יזהר המקים והמנכ”ל של חברת Business Layers. שתי החברות האלו עברו אקזיט מוצלח תחת ניהולו.

יזהר מעורב בפעילויות התנדבותיות לקידום החינוך בישראל, כחבר דירקטוריון “אורט” ישראל, וכמתנדב בעמותת “צהלה” .

יזהר הוא היזם המקים של “אצטדיון הסטארט-אפ”, קהילת היזמים הדיגיטלית הגדולה בישראל, המונה למעלה מ-35 אלף חברים.


קינן פרטנרס ישראלהבלוג של אצטדיון הסטארטאפ , עמוד הפייסבוק של אצטדיון הסטארטאפ


להאזנה לפרק עם יזהר: