“האנשים שיש בהם את הרצון להצליח – תתמידו, תעשו, תשאלו, תבדקו, אל תקשיבו לאף אחד – תקשיבו ללב שלכם ואז בעצם כל התנגדות מתמוססת, הכי הכי חשוב זה לעשות את מה שאתם אוהבים !!!”

(דוד פרנק בפניה לאנשים שרוצים להרים מיזם חדש)

“אני רוצה להגיד שאני עם החלום הזה כבר ארבע שנים, ופתאום אפשר להגיד שבחודש אחד הגיעו אליי האנשים הנכונים ביותר שאני מחפש אותם כבר 4 שנים. אני בתקופה הזאת מדבר עם אנשים, מתייעץ, שואל, בודק, מבר. ובעצם אני מרגיש כל-כך מכוון, כמו חץ. אני פשוט יודע בדיוק מה אני רוצה, אני יודע מה אני רוצה לעשות, והאנשים האלה מגיעים אליי, פשוט אני יותר מכוון לקבל את הדברים הנכונים וזה קורה מעצמו. ואחד הדברים שאני לומד כל הזמן זה לשחרר. פשוט לשחרר. כי ת’כלסאתה לא שולט בכלום”

(דוד פרנק על מיזם ‘המרכז מידע מקצועי ועסקי למטפלים במגע’ שהחליט להקים)

“העניין העסקי הזה אצל מטפלים הוא עניין מאוד מאוד קשה. קשה להם לקרוא לעצמם בעלי עסקים וזו איזושהי התנגדות שתמיד עולה. אני שומע הרבה מהמטפלים האלה שהעסק שלהם הוא אחר. ברור שכל אחד רוצה להוציא את האני האמיתי שלו בעסק ובזה מה שאני מתמקד. אני מתמקד בבא תוציא את האני האמיתי שלך. אם קוראים לזה עסק או אם קוראים לזה משהו אחר זה לא משנה כי כולנו עסוקים בלימכור את עצמינו. ומבחינתי זה קודם כל איזה סוג של שירות והשירות הוא קודם כל בא תיתן את השירות שאתה נותן ביומיום, פשוט יותר טוב. עם יותר ערך, עם יותר תכנים, עם יותר תשומת לב, עם מישהו שייקח אותך קדימה.”

(דוד פרנק על המקום ממנו הגיע להקים את המיזם שלו)

דוד פרנק קרן הראל גיחון יוסי דהן

בפרק זה מתארחים דוד פרנק, מרצה במכללת רידמן לספורתרפיה, שידבר על מיזם “מרכז מידע מקצועי ועסקי למטפלים במגע”. מרכז המקיים הרצאות וסדנאות שנותנות מענה מקצועי-מעשי ועסקי לכל מטפל ששואף להתמקצע, להשתכלל ולהגיע לרמה מקסימלית בתחום הטיפול.
עוד תצטרף אלינו קרן אראל-גיחון, מטפלת ומרצה בעלת ניסיון של 20 שנה בפציעות ספורט. קרן מרצה בכירה בתחום השיקום התנועתי, והספורטתראפיה במכללות שונות לרפואה משלימה, ומרצה ויועצת בתחום הארגונומיה בחברות שונות.


להאזנה לפרק: